Corporate

English translation for this page is being prepared…

Şirketimiz 2012 yılında kurulmuş olup kurulduktan kısa bir süre sonra mevcut adresimize taşınmıştır. Akademik dünyadaki tecrübemizi iş dünyasına bu şirket yardımıyla taşımış bulunmaktayız. Şirketimiz yerli olarak analitik ve performans cihazları üretimi ve stoklu olarak yakıt hücresi sarf malzemelerini bulundurma konularında çalışmalar yapmaktadır. Ülkemizde yakıt hücreleri konusunda çalışan bilim adamlarının, iş adamlarının taleplerine hızlı bir şekilde cevap verilebilmektedir. Türkiye’de pek çok üniversitede şirketimize ait cihaz ve malzemeler yer almaktadır.

Yakıt hücreleri konusunda stoklu olarak membran, GDL ile su ve alkol bazlı nafyon solüsyonları bulunmaktadır. Taleplere göre 3 veya 5 tabakalı MEA (Membrane Electrode Assembly) hazırlanabilmektedir.

Geliştirilen cihazlarımızda, mekanik tasarım, elektronik kart tasarımı ve bilgisayar arayüz yazılım tasarımları şirketimiz bünyesinde gerçekleştirilmektedir. Geliştirilen programlar başta Türkçe olmak üzere talep edilebilecek farklı dilleri de desteklemektedir.

Şirketimizin sıfır emisyonla çalışan yakıt hücrelerini ilgililere ve öğrencilere anlatma misyonu bulunmaktadır. Bu konuda bir takım faaliyetlerimiz bulunmaktadır.

BilveTek