- BilveTek

İçeriğe git

Ana menü:

 

Isıtıcılı Gaz Hattı

PEM tipi yakıt hücrelerinde nemli gaz kullanılması performansı arttırmaktadır. Ancak nemli ve sıcak gazın soğuması durumunda gaz içersinde bulunan su buharı yoğuşmaktadır. Bunun engellenmesi amacıyla sıcak ve nemli gaz kullanılması durumunda bu hatların ısıtılmasını tavsiye etmekteyiz. Bu amaca yönelik iki ucunda da 6 mm Teflon hortum olan ısıtıcılı gaz hattımız mevcuttur. Bu ısıtıcılı gaz hattından geçen gazın sıcaklığının ölçülebilmesi için gaz hattının ucuna bir sıcaklık ölçer konulabilmektedir. Bu sıcaklık ölçer 0 5 V DC gerilim çıkışı vermektedir. Eğer kullanıcı sadece istenilen sıcaklığı ve mevcut sıcaklığı görmek isterse bunun için bir kontrol kutusu temin etmesi gerekmektedir. Bu kontrol kutusu da ürünlerimiz arasındadır. Bahsedilen ürünlere ait fiyat listesi aşağıdaki gibidir.

Not: Birden fazla ısıtıcı ayarı ve sıcaklık ölçümü için lütfen 8li ısıtıcı ve sıcaklık ölçerimizi inceleyiniz.


 

Ürün

Fiyat

40 cm ısıtıcılı gaz hattı

100 TL + KDV

40 cm ısıtıcılı gaz hattı + sıcaklık ölçer

150 TL + KDV

80 cm ısıtıcılı gaz hattı

175 TL + KDV

80 cm ısıtıcılı gaz hattı + sıcaklık ölçer

200 TL + KDV

Kontrol kutusu

300 TL + KDV

 
 
 

8li Isıtıcı Kontrol Kutusu ve Sıcaklık Ölçer

Herhangi bir yerde istenilen sıcaklığın elde edilmesi için ısıtıcı kullanılması gerekiyorsa bu ısıtıcıların güç beslemesinin yapılabildiği ve sıcaklık ölçümüne göre ısıtıcının gücünü açıp kapatabilen bir kontrol kutusudur. Bu kontrol kutusunda 8 adet ısıtıcı çıkışı ve 8 adet sıcaklık ölçüm girişi bulunmaktadır. 8 adet birbirinden bağımsız sıcaklık kontrolü yapılabilmektedir. Sıcaklık ayar değerleri ve anlık sıcaklık değerleri renkli ekrandan görülebilmektedir.

Bu ürünün teslim süresi 1 haftadır ve ürün satış fiyatı 2000 TL + KDV
dir.

 
 

Mini Korozyon Hücresi

Isıtıcı, sıcaklık ölçümü ve gaz besleme opsiyonları standart olarak bulunan kompakt bir korozyon hücresi tasarımımız mevcuttur.  3 cm çapında numune  ve sadece 5 ml çözelti ile deney yapılabilmektedir. Karşıt elektrot v referans elektrot standart olarak hücrenin içinde bulunmaktadır.

Korozyon hücresinin satış fiyatı 1500 + KDV'dir.

 
 

Referans Elektrot

Ag/AgCl referans elektrot stoklu olarak şirketimizde bulunmaktadır. Tek boyunlu (single junction) ve çift boyunlu (double junction) olarak temin etmekteyiz.

Tek boyunlu (Single junction) ürünün satış fiyatı 480 TL + KDV'dir.

Çift boyunlu (Double junction) ürünün satış fiyatı 720 TL + KDV'dir.

 
 
İçeriğe dön | Ana menüye dön